Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 november 2017

Spanje: NVBCN vertoning film “Trippel Trappel Dieren Sinterklaas” 3 december

NVBCN vertoning film "Trippel Trappel Dieren Sinterklaas" 3 december

Vertoning film "Trippel Trappel Dieren Sinterklaas" zondag 3 december Vanwege het succes van vorig jaar, vertoont de NVBCN op zondag 3 december 2017 nogmaals de Nederlandse animatiefilm 'Trippel Trappel – Dieren Sinterklaas' (http://www.trippeltrappel.nl) . De film zal worden vertoond in de bioscoop Zumzeig Cinema cooperativa (nabij Sants Estació en Plaça Espanya, metro Tarragona). Omdat de voorstelling vorig […]

Het bericht NVBCN vertoning film "Trippel Trappel Dieren Sinterklaas" 3 december verscheen eerst op NVBCN.

Lees verder