Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 10 november 2017

Stage bij de Nederlandse ambassade in Malta

Stage bij de Nederlandse ambassade in Malta
De Nederlandse ambassade in Valletta is op zoek naar een stagiair(e) voor de periode februari t/m juli 2018.
Lees verder

Pas op! Wees alert voor scam-websites wanneer u online een visum wil aan vragen voor Kenia.
Wees alert voor scam-websites die zich voordoen als de officiële website van de Keniaanse overheid om een online visum aan te vragen voor Kenia. De enige officiële website van de Keniaanse immigratiedienst waar u online een visum kunt aanvragen is: https://www.ecitizen.go.ke/. In deze website klikt u op de link voor 'EVISA' (groene balk bovenaan de pagina), waarna u naar een nieuwe pagina wordt geleid: http://evisa.go.ke/evisa.html. Het officiële bezoekadres van de immigratiedienst: Nyayo House...
Lees verder

Ambassade in Havana zoekt stagiair Cultuur en Communicatie
Wil je stage lopen op een ambassade en een bijdrage leveren aan de culturele betrekkingen tussen Cuba en het Koninkrijk? Wij zoeken een stagiair voor onze dynamische culturele afdeling op de Nederlandse ambassade in Havana van 1 februari 2018 tot 31 juli 2018.
Lees verder

Paspoortaanvraag bij bitterballenborrel op 8 december te Phuket
De Nederlandse ambassade biedt op vrijdag 8 december a.s. de mogelijk om op Phuket een nieuw paspoort aan te vragen voorafgaand aan de zevende Bitterballenborrel. Indien u van deze mogelijkheid gebruik wilt maken, kunt u zich tot uiterlijk 25 november per e-mail aanmelden (ban-ca@minbuza.nl). U ontvangt dan het tijdstip van de afspraak en verdere instructies.  De Bitterballenborrel vindt plaats van 17 tot 19 uur in Eddy's Restaurant te Kathu, Phuket en wordt georganiseerd door de Honorair...
Lees verder

Economische nieuwsbrief, November 2017
Deze maand o.a.: - How to achieve self-sufficiency in the egg production sector of the DRC?; - New Coalition Agreement: "Confidence in the Future"; - Sicomines authorized to export its raw minerals; - Congo risks payment failure for Moody's on its private debts; - World Bank: growth of 2.4% in 2017 in Sub-Saharan Africa.
Lees verder