Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 9 november 2017

Topsport Brabant schouder aan schouder met NOC*NSF

Topsport Brabant schouder aan schouder met NOC*NSF
EINDHOVEN - In Eindhoven is donderdag een overeenkomst tussen NOC*NSF en Topsport Brabant getekend. Hiermee is de accreditatie van het Centrum voor Topsport en Onderwijs (CTO) Zuid tot en met 2020 onderstreept. Topsport Brabant en het CTO Zuid maken onderdeel uit van Brabant Sport. Dat is het programma waarmee de provincie Noord-Brabant samen met haar partners werkt aan de sport- en talentontwikkeling in Brabant. Onder toeziend oog van onder andere gedeputeerde Henri Swinkels werd de samenwerking tussen NOC*NSF en Topsport Brabant bekrachtigd. Namens sportkoepel NOC*NSF ondertekende Erik Lenselink de overeenkomst, waarna Topsport Brabant-directeur Michel Reinders de overeenkomst van zijn handtekening voorzag. Vervolgens is ook de regionale samenwerking tussen CTO Zuid, Topsport Brabant en Sport Zeeland met NOC*NSF met een nieuwe overeenkomst vastgelegd.
Lees verder