Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 5 november 2017

VBNGBk: AOW-leeftijd blijft in 2023 gelijk

AOW-leeftijd blijft in 2023 gelijk
Er komt een voorlopig einde aan de stijging van de AOW-leeftijd. In 2023 gaat die voor het eerst sinds 2013 niet omhoog, maar blijft op 67 jaar en drie maanden. Minister Koolmees van Sociale Zaken heeft dat besloten op basis van nieuwe cijfers van het CBS over de levensverwachting. Die is minder snel gestegen dan […]
Lees verder

Eerste balans door Eelco Keij: het nieuwe regeerakkoord en de gevolgen voor Nederlanders in het buitenland
Dit bericht is geschreven door Eelco Keij, D66-beijveraar voor meer overheids- en regeringsaandacht voor de brede waaier van problemen en belangen van Nederlanders in het buitenland. Jan de Voogd zal in twee columns (november en december 2017) het regeerakkoord becommentariëren specifiek vanuit het perspectief van onze leden: Nederlands gepensioneerden in het buitenland. Het nieuwe kabinet […]
Lees verder

Stelling voor de maand november 2017
Nabestaanden van een overleden verdragsgerechtigde zouden verdragsrecht (voor ziektekosten) moeten kunnen blijven behouden ook indien zij na dat overlijden er geen eigen recht op hebben. D.w.z., indien zulke nabestaanden vóór diens overlijden als medeverdragsgerechtigde een van hun partner of ouder afgeleid recht op ziekteverstrekkingen hadden. Breng hier uw stem uit. Lees hier meer over de achtergrond van […]
Lees verder