Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 5 november 2017

VBNGBk: Regeerakkoord paragraaf Zorg – oktober 2017

Regeerakkoord paragraaf Zorg – oktober 2017
Uitgangspunt in het aanstaande Nederlandse zorgbeleid is goede zorg voor iedereen op de juiste plek op het juiste moment. Daarvoor wordt in Nederland bijvoorbeeld ruim 2 miljard euro in de ouderenzorg geïnvesteerd. Daarnaast komen er maatregelen en geld voor preventie en gezondheidsbevordering, innovatie, en meer aandacht voor de kwaliteit van leven. De paragraaf Zorg in […]
Lees verder

Brexit – The fifth round of the negotiation between the EU and UK concluded yesterday
We are closer to agreeing all elements of the rights of EU citizens living in the UK and the reciprocal rights of UK citizens living in the EU – but there is more discussion required. On key issues, such as the broad framework of residence rights for EU citizens and their family members, social security […]
Lees verder

VBNGB website even onbeheerd – site moderator uit de lucht
Beste abonnee, Door een technisch mankement, en een verblijf op een ongewone locatie, is de site sinds 18 oktober onbeheerd geweest. Berichten en reacties zijn dusdoende niet geplaatst. De nieuwsbrief voor het 3e kwartaal is evenmin verschenen, en de stelling van de maand november verschijnt pas vandaag. Alle activiteiten van het bestuur liepen natuurlijk wel […]
Lees verder