Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 13 november 2017

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Leeuwarden

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Leeuwarden
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom  (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf...
Lees verder

Workshop: Masterclass Octrooien, Zwolle
Leer meer over octrooien en inbreuk. Bent u een technische mkb'er of technische starter en van plan om serieus te investeren in octrooibescherming en/of octrooi-informatie? En wilt u inhoudelijk meer weten over octrooien, octrooiprocedures en inbreuk? Dan is deze workshop iets voor u.
Lees verder

Octrooiblog: Slim samenwerken maakte van spijkerbroek een succes
Een spijkerbroekenfabrikant uit Wales bracht onlangs een speciale editie van de oer-spijkerbroek uit. De oerbroek was overigens niet gemaakt van de bekende blauwe denimstof.
Lees verder

Octrooiblog: Slim samenwerken maakte van spijkerboek een succes
Een spijkerbroekenfabrikant uit Wales bracht onlangs een speciale editie van de oer-spijkerbroek uit. De oerbroek was overigens niet gemaakt van de bekende blauwe denimstof.
Lees verder

Lancering marktonderzoek gezondheidszorg Polen
Bent u werkzaam in de gezondheidszorg en geïnteresseerd in ondernemen in Polen? Kom dan op 30 november naar de lancering van het marktonderzoek Health Market Study for Poland. De Task Force Healthcare heeft op verzoek van de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland een marktonderzoek opgesteld over...
Lees verder