Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 9 december 2017

Economische missie Vietnam en Maleisië

Economische missie Vietnam en Maleisië
Wilt u zakendoen in Vietnam en/of Maleisië? Ga dan mee met de economische missie van 4 tot en met 9 februari 2018 onder leiding van Sigrid Kaag, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking. Voorzitter VNO-NCW Hans de Boer zal als zakelijk missieleider aan de missie...
Lees verder

PIB-programma Science to Business van start
6 Nederlandse bedrijven uit de sector High Tech Systemen en Materialen (HTSM) gaan de komende 3 jaar samen met de Nederlandse overheid de Nederlandse Big Science-industrie beter positioneren bij Big Scie
Lees verder

Smart Industry Fieldlab Dutch Optics Centre stelt unieke expertise beschikbaar
Nederland heeft een wereldwijde unieke expertise op het vlak van optica.
Lees verder

Octrooiblog: Tagliatelle en asperges naar finale Europese food-competitie
Pasta van zeewier met asperges. Een ongebruikelijke combinatie? Niet als inzending voor de allereerste FoodNexus Startup Challenge, een Europese wedstrijd voor innovaties in de voedseltechnologie.
Lees verder

Webinar Eurostars over online indieningsproces en vervolmaken van uw aanvraag
Wilt u meer weten over het online indieningsproces voor het Eurostarsprogramma? Bent u ook geïnteresseerd in advies en tips om uw projectvoorstel te verbeteren? Neem dan deel aan het Eurostars-webinar! Op 1 maart 2018 is de eerstvolgende sluitingsdatum voor het indienen van internationale...
Lees verder