Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 21 december 2017

Koning beëdigt wnd. Rijksvertegenwoordiger BES

Koning beëdigt wnd. Rijksvertegenwoordiger BES
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde de heer J.N. Helmond MPM beëdigd. De heer Helmond is benoemd tot waarnemend Rijksvertegenwoordiger voor de openbare lichamen Bonaire, Sint Eustatius en Saba.
Lees verder

Koning beëdigt staatsraden in buitengewone dienst
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde achtereenvolgens de heer mr. dr. A.E. Harteveld en de heer mr. P.J. Wattel beëdigd. De heer Harteveld is benoemd tot staatsraad in buitengewone dienst in de Afdeling advisering van de Raad van State, en de heer Wattel is benoemd tot staatsraad in buitengewone dienst in de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State als staatsraad advocaat-generaal.
Lees verder

Koning opent 50e editie the Hague International Model United Nations
Zijne Majesteit de Koning opent maandagmiddag 29 januari 2018 de 50e editie van The Hague International Model United Nations (THIMUN) conference in het World Forum in Den Haag. Naast de opening, neemt de Koning het jubileumboek van THIMUN in ontvangst.
Lees verder