Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 december 2017

Koning brengt werkbezoek aan politiebureau Woerden

Koning brengt werkbezoek aan politiebureau Woerden
Zijne Majesteit de Koning heeft dinsdagochtend 5 december 2017 een werkbezoek gebracht aan politiebureau Woerden. In Woerden staat het hoofdbureau van basisteam De Copen, dat 5 gemeenten bedient (Woerden, Oudewater, Montfoort, IJsselstein en Lopik). Het basisteam heeft 160 medewerkers en is een van de 168 basisteams die Nederland telt.
Lees verder

Geloofsbrieven ambassadeurs Nigeria en Andorra
Zijne Majesteit de Koning zal woensdagochtend 6 december op Paleis Noordeinde in Den Haag ter overhandiging van hun geloofsbrieven achtereenvolgens ontvangen de ambassadeur van de Federale Republiek Nigeria, Z.E. Oji Nyimenaute Ngofa, en de ambassadeur van het Vorstendom Andorra, H.E. mevrouw Esther Rabasa Grau.
Lees verder

Koning beëdigt raadsheren en advocaat-generaal Hoge Raad
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmorgen op Paleis Noordeinde achtereenvolgens mevrouw mr. A.E.M. Röttgering, de heer mr. P.A.G.M. Cools en mevrouw mr. H.M. Wattendorff beëdigd tot raadsheren van de Hoge Raad der Nederlanden.
Lees verder