maandag 4 december 2017

Koning en Koningin aanwezig bij Paleissymposium ‘Gendered Innovation’

Koning en Koningin aanwezig bij Paleissymposium 'Gendered Innovation'
In het Koninklijk Paleis Amsterdam vond woensdagavond 29 november 2017 het Paleissymposium 'Gendered Innovation' plaats. Hunne Majesteiten Koning Willem-Alexander en Koningin Máxima waren gastheer en gastvrouw van het symposium. Ook Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Beatrix der Nederlanden was aanwezig.
Lees verder

Onafhankelijk onderzoeksrapport prof. dr. C.C. van Baalen
Vandaag heeft prof. dr. C.C. van Baalen het rapport van het onafhankelijk historisch onderzoeksteam over de totstandkoming van de bepaling van het inkomensbestanddeel van de grondwettelijke uitkering van leden van het Koninklijk Huis overhandigd aan minister-president Rutte.
Lees verder

Afscheidsaudiëntie ambassadeur Sudan
Zijne Majesteit de Koning heeft vanmiddag op Paleis Noordeinde in afscheidsaudiëntie ontvangen de ambassadeur van de Republiek Sudan, H.E. mevrouw Rahma Salih Elobied.
Lees verder