Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 december 2017

Movies that Matter Film Festival Albania

Movies that Matter Film Festival Albania
The Dutch Embassy in Albania believes that people's minds are enriched through culture. That's why, for two weeks around International Human Rights Day (10 December), the embassy organizes the Movies that Matter Human Rights Film festival. It's the fifth time this year! You can find the schedule of the screenings in the attached agenda. Many thanks to all the partner organizations who work with us and screen one (or more) of the available movies. Some of them will include a debate after the...
Lees verder

Sluitingsdagen
De ambassade in Colombo, Sri Lanka is gesloten tussen kerst en oud & nieuw
Lees verder

Hoe kan men een zelfvoorzienende productie in de Congolese pluimveesector bewerkstelligen?
Om deze vraag te beantwoorden heeft de Ambassade van het Koninkrijk der Nederlanden in Kinshasa sinds een aantal maanden een analyse-studie laten uitvoeren die kijkt naar de socio-economische, en gezondheidsvoordelen van een groeiende lokale productie, om de relevante actoren van de voordelen te overtuigen.
Lees verder

Stage bij de Nederlandse ambassade te Jakarta-Politieke afdeling
De Politieke Afdeling van de Nederlandse Ambassade in Jakarta is op zoek naar een stagiair(e) voor de periode maart t/m augustus 2018.
Lees verder

Iris Leerdam: Een leerzame en veelzijdige stage aan de Nederlandse ambassade te Kinshasa
Iris Leerdam liep een stage van 6 maanden aan de economische afdeling van onze ambassade in Kinshasa. In een kort interview vertelt zij over haar dagelijkse taken, de hoogtepunten en uitdagingen van de stage en haar leven in Kinshasa, de hoofdstad van de Democratische Republiek Congo.
Lees verder