Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 december 2017

Nederlandse innovaties voor Japanse energietransitie

Nederlandse innovaties voor Japanse energietransitie
Nederland en Japan moeten samenwerken om de energietransitie concreet vorm te geven.
Lees verder

Nieuwe tariefcontingenten voor bepaalde granen uit Oekraïne
Nieuwsbericht 17.108 - Voor de periode van 1 januari 2018 tot en met 31 december 2020 openen jaarlijks 3 contingenten voor bepaalde producten in de sector granen.
Lees verder

Digital Technologies - e-Health
Bent u actief in de gezondheidszorg en geïnteresseerd in e-health? Kom dan op 13 februari 2018 naar het evenement Digital Technologies - Transforming How Healthcare is Delivered to Citizens in Bristol, Engeland. Technologieën als kunstmatige intelligentie, virtual reality (VR), wearables, apps,...
Lees verder

Reminder: inschrijving op pluimvee- en eierregelingen sluit op 7 december
Nieuwsbericht 17.109 - Wilt u voor de invoerregelingen pluimveevlees en eieren aanvragen?
Lees verder

Conferentie agrofood en logistiek Oekraïne
Maak kennis met de mogelijkheden voor zakendoen in Oekraïne op deze internationale innovatieconferentie op 12 en 13 december 2017 in Rotterdam. De focus ligt op agrofood en logistiek. Tijdens de conferentie praten diverse experts u bij over de kansen en mogelijkheden in Oekraïne voor de Nederlandse...
Lees verder