zondag 3 december 2017

Ons Oranje! 75 keer Mo Attaibi: van Bosnië tot Brazilië

75 keer Mo Attaibi: van Bosnië tot Brazilië
Hoewel hij door een blessure het oefenduel met Roemenië aan zich voorbij moest laten gaan, was het zondag toch een heugelijke dag voor Mohamed Attaibi. De zaalvoetballer van 't Knooppunt speelde in april van dit jaar zijn 75e interland voor Oranje en werd hiervoor voor de aftrap gehuldigd. Een terugblik op 75 caps.
Lees verder

Oranjevrouwen en Wiegman genomineerd voor Sportprijzen
De stroom aan erkenning en prijzen blijft maar aanhouden voor het Nederlands vrouwenelftal. De Europees kampioen van 2017 is door NOC*NSF in twee categorieën genomineerd voor de jaarlijkse Sportprijzen.
Lees verder

Zaalteam komt prima mee met Roemenië: 2-2
Kon het Nederlands zaalvoetbalteam zich meten met een ploeg die zich in tegenstelling tot Oranje wél wist te plaatsen voor het EK 2018? Het was de vraag die bondscoach Max Tjaden zich in aanloop naar de dubbele oefeninterland met Roemenië hardop stelde. Het antwoord was volmondig 'ja'. In Rotterdam eindigde de eerste ontmoeting in 2-2.
Lees verder