Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 21 december 2017

Ons Oranje! Achter de schermen bij historische dag van OranjeLeeuwinnen

Achter de schermen bij historische dag van OranjeLeeuwinnen
Daar waar hij normaal voor een snelle beslissing gaat, hield kickbokser Rico Verhoeven de spanning er op het sportgala nog even in met een lang betoog voor elke genomineerde sportploeg. Die eer verdienden de hockeyers en de shorttrackers maar er kon natuurlijk maar een ploeg de beste zijn: de OranjeLeeuwinnen.
Lees verder

Januari 2017: Debuut van Attahiri en hattrick Miedema
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: januari.
Lees verder

Februari 2017: Piet Keizer overleden, Langeler naar Jong Oranje
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: februari.
Lees verder