Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 6 december 2017

Ons Oranje! Aftermovie: Jonge Leeuwen genieten bij Oranjevrouwen

Aftermovie: Jonge Leeuwen genieten bij Oranjevrouwen
Stadion De Goffert zat bommetje vol voor de wedstrijd van de OranjeLeeuwinnen tegen Ierland. Een belangrijke wedstrijd want Nederland wil als Europees kampioen natuurlijk ook op het WK schitteren in 2019. Onder de supporters waren weer vele Jonge Leeuwen, die hun idolen van dichtbij konden bewonderen.
Lees verder

Italië, IJsland en Turkije opponenten Onder 17 in Eliteronde
Het Nederlands elftal voor spelers onder 17 jaar neemt het komend voorjaar in de Eliteronde op tegen Italië, IJsland en Turkije. De loting voor het beslissende EK-kwalificatietoernooi werd woensdag op het hoofdkantoor van UEFA in Nyon verricht.
Lees verder

Oranjevrouwen naar tweede plek op UEFA-ranking
De Oranjevrouwen zijn gestegen naar de tweede plaats van de UEFA-ranglijst voor nationale vrouwenteams. Nooit eerder stonden de Nederlandse voetbalsters zo hoog.
Lees verder