Doorgaan naar hoofdcontent

Ons Oranje! Blog Art Langeler: Terugblik op 2017

Blog Art Langeler: Terugblik op 2017
Toen ik in februari en maart 2017 de gesprekken voerde met de KNVB om eventueel in dienst te komen als trainer/coach van Jong Oranje, zat ik aan tafel met Hans van Breukelen, Jelle Goes en Danny Blind.
Lees verder

April 2017: Onder 19 naar EK, Oranje op je rug
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: april.
Lees verder

Mei 2017: Advocaat aan het roer, Kuyt stopt
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: mei.
Lees verder