Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 18 december 2017

Ons Oranje! Blog Art Langeler: Winterreces of druk bezig?

Blog Art Langeler: Winterreces of druk bezig?
Veelgestelde vraag aan mij de laatste weken: wat ga je de komende tijd doen gezien het feit dat Jong Oranje pas in maart weer speelt? Goede vraag. En ook goed om te delen wat het antwoord daarop is.
Lees verder

Jongensteams O17 en O19 in top-drie Europees jeugdvoetbal
De oudste jeugdteams van de KNVB hebben de afgelopen twee jaar uitstekend gepresteerd in Europa. In het klassement dat UEFA heeft opgemaakt op basis van de prestaties in die periode van alle Europese Onder 19 en Onder 17-teams in het mannenvoetbal is Nederland op een gedeelde derde plaats geëindigd.
Lees verder

Wisselend succes voor Onder 15 in Engeland
Het Wilhelmus klonk maandag niet één, maar twee keer voor het Nederlands elftal voor spelers onder 15 jaar. Het team van KNVB-coach Peter van der Veen nam het in een paar uur tijd twee keer op tegen de leeftijdsgenoten uit Engeland. Het resultaat was wisselend. De eerste wedstrijd werd met 3-1 verloren, maar in het tweede duel stapte Onder 15 als winnaar van het veld: 3-2.
Lees verder