donderdag 28 december 2017

Ons Oranje! De Oranje-limo: 'Ik word zelfs herkend in de sauna'

De Oranje-limo: 'Ik word zelfs herkend in de sauna'
Europees kampioen, de huldiging, geridderd en ook nog Sportploeg van het Jaar. Wat een jaar was 2017 voor de OranjeLeeuwinnen. In een speciale Oranje-limo blikken we met de OranjeLeeuwinnen terug op het magische jaar. Onder meer over de populariteit: 'Ik word herkend in de sauna.'
Lees verder

September 2017: Prijsschieten Onder 19, doorstart zaalvoetbalsters
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: september.
Lees verder

De Oranje-limo: Een populaire opa na EK
Europees kampioen, de huldiging, geridderd en ook nog Sportploeg van het Jaar. Wat een jaar was 2017 voor de OranjeLeeuwinnen. In een speciale Oranje-limo blikken we met de OranjeLeeuwinnen terug op het magische jaar. Onder meer over de populariteit: "Ik word herkend in de sauna."
Lees verder