vrijdag 15 december 2017

Ons Oranje! Dubbele confrontatie Onder 15 met Engeland

Dubbele confrontatie Onder 15 met Engeland
Het Nederlands elftal voor spelers onder 15 jaar steekt Het Kanaal over voor een dubbele confrontatie met Engeland. Maandag 18 december speelt de ploeg van KNVB-coach Peter van der Veen zowel om 12.00 uur als om 15.00 uur in het St. George's Park in Burton on Trent tegen de Engelse leeftijdsgenoten.
Lees verder

Leeuwinnen-Talk: Hoe ziet je droomdoelpunt eruit?
Een heerlijke volley in de kruising. Een onhoudbare omhaal. Of simpelweg het winnende doelpunt in een belangrijke wedstrijd. Iedere voetballiefhebber droomt er weleens van. Dat geldt ook voor de OranjeLeeuwinnen!
Lees verder

Leeuwinnen blijven zevende op FIFA-lijst
De OranjeLeeuwinnen staan net als vorige maand op de zevende plaats op de wereldranglijst van de FIFA. De ploeg van bondscoach Sarina Wiegman won in november met 0-5 bij Slowakije en bleef thuis tegen Ierland steken op 0-0.
Lees verder