woensdag 6 december 2017

Ons Oranje! Jong Oranje begint 2018 met oefenduel tegen België

Jong Oranje begint 2018 met oefenduel tegen België
Jong Oranje oefent donderdag 22 maart tegen België. Het duel begint om 18:30 uur en wordt gespeeld op De Vijverberg in Doetinchem, sinds dit seizoen de vaste thuishaven van Jong Oranje.
Lees verder

Oranjevrouwen tegen Denemarken, Japan en IJsland bij Algarve Cup
Het Nederlands vrouwenelftal neemt van 28 februari tot en met 7 maart deel aan de Algarve Cup. De Oranjevrouwen zijn op dit traditioneel sterk bezette toernooi ingedeeld in een groep met Japan, IJsland en Denemarken.
Lees verder

Onder 19 in Eliteronde tegen Duitsland, Noorwegen en Schotland
Het Nederlands elftal voor spelers onder 19 jaar neemt het komend voorjaar in de Eliteronde op tegen Duitsland, Noorwegen en Schotland. De loting voor het beslissende EK-kwalificatietoernooi vond woensdag plaats op het hoofdkantoor van UEFA in Nyon.
Lees verder