Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 30 december 2017

Ons Oranje! Oktober 2017: Martens en Wiegman de besten, Leeuwinnen naar koning

Oktober 2017: Martens en Wiegman de besten, Leeuwinnen naar koning
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: oktober.
Lees verder

De Oranje-limo: Zingen met John de Bever
Europees kampioen, de huldiging, geridderd en ook nog Sportploeg van het Jaar. Wat een jaar was 2017 voor de OranjeLeeuwinnen. In een speciale Oranje-limo blikken we met de OranjeLeeuwinnen terug op het magische jaar.
Lees verder

November 2017: Primeur op Campus, monsterzege Jong Oranje
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: november.
Lees verder