Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 2 december 2017

Ons Oranje! Onder 16 buigt voor Brazilië

Onder 16 buigt voor Brazilië
Het Nederlands elftal is het Nike International Friendlies-toernooi begonnen met een nederlaag. Op de Premier Sports Campus in Lakewood Ranch in Florida won Brazilië met 2-1 van de ploeg van KNVB-coach Peter van der Veen.
Lees verder

EK-ganger Roemenië uitdaging voor zaalvoetballers
In een seizoen waarin weinig op het spel staat voor de zaalvoetballers van Oranje speelt de ploeg van bondscoach Max Tjaden op zondag en maandag een dubbele oefeninterland tegen Roemenië. Kan Nederland in Rotterdam en Den Haag meekomen met de EK-ganger? "Deze wedstrijden leveren een uitdagende situatie voor ons op."
Lees verder

Onder 16 haalt uit tegen Verenigde Staten
Het Nederlands elftal heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag op overtuigende wijze afgerekend met Verenigde Staten. Tijdens de tweede wedstrijd op het Nike International Friendlies-toernooi won de ploeg van KNVB-coach Peter van der Veen met 5-1.
Lees verder