Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 4 december 2017

Ons Oranje! Onder 16 klopt Engeland in zinderende hitte

Onder 16 klopt Engeland in zinderende hitte
In de zinderende hitte heeft het Nederlands elftal voor spelers onder 16 jaar zondag gewonnen van Engeland. Met een temperatuur van om en nabij de veertig graden won de ploeg van KNVB-coach Peter van der Veen met 3-1.
Lees verder

Onder 16 ziet toernooiwinst naar Brazilië gaan
Het Nederlands elftal voor spelers onder 16 jaar heeft naast de toernooiwinst van de Nike International Friendlies in Florida gegrepen. Na de 3-1 overwinning op Engeland zondagavond had het team van Peter van der Veen nog een minimale kans op de eindzege, maar daarbij was het afhankelijk van het resultaat bij Brazilië – Verenigde Staten.
Lees verder

Oranjevrouwen bij laatste drie kandidaten Joke Smit-prijs
De Oranjevrouwen hebben zich bij de laatste drie kandidaten geschaard voor de Joke Smit-aanmoedigingsprijs, zo is maandag bekendgemaakt. De succesvolle ploeg van bondscoach Sarina Wiegman is daarmee nog altijd in de race voor deze prestigieuze prijs.
Lees verder