vrijdag 22 december 2017

Ons Oranje! Online museum voor EK-winst OranjeLeeuwinnen

Online museum voor EK-winst OranjeLeeuwinnen
De KNVB heeft een online museum geopend over de EK-winst van de OranjeLeeuwinnen. Op www.weuro2017.nl staan alle hoogtepunten van het toernooi, en de vele mooie momenten die uit het toernooi voortvloeiden, vereeuwigd.
Lees verder

Oranje op twintigste plaats FIFA-ranking
Het Nederlands elftal sluit 2017 af op de twintigste plaats van de FIFA-ranking. Dat is twee plekken hoger dan de notering aan het begin van dit jaar.
Lees verder

Maart 2017: Oranje twee keer onderuit, jeugdteams naar EK
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: maart.
Lees verder