Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 december 2017

Ons Oranje! Oranje in pot 3 bij loting Nations League

Oranje in pot 3 bij loting Nations League
Het Nederlands elftal zal bij de loting voor de Nations League, in Lausanne op 24 januari, in pot 3 zitten. Oranje ontmoet daarom Duitsland, Portugal, België of Spanje (pot 1) én Frankrijk, Engeland, Zwitserland of Italië (pot 2). Naast Nederland zitten Polen, Kroatië en IJsland in pot 3.
Lees verder

Trick battle bij Jong Oranje: Kluivert, Ramselaar en Drommel
Ze staan vanmiddag met hun ploegen tegenover elkaar in de topper tussen Ajax en PSV. Maar Justin Kluivert en Bart Ramselaar binden ook op een ander front de strijd aan met elkaar.
Lees verder

Oranjevrouwen winnen Joke Smit-prijs
De Oranjevrouwen hebben maandag de Joke Smit-aanmoedigingsprijs gewonnen. De Leeuwinnen bleven in de online stemverkiezing voor de prestigieuze prijs de overige twee genomineerden Anne-Fleur Dekker en Dr. Nupur Kohli voor.
Lees verder