Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 14 december 2017

Ons Oranje! OranjeLeeuwinnen en KNVB akkoord over financiële vergoedingen

OranjeLeeuwinnen en KNVB akkoord over financiële vergoedingen
De KNVB en de OranjeLeeuwinnen zijn er uit. Er is overeenstemming bereikt over de financiële vergoedingen voor de OranjeLeeuwinnen.
Lees verder

Het Nederlands elftal cadeau van de Kerstman
Ben je fan van het Nederlands elftal of de OranjeLeeuwinnen en droom je ervan om aan de hand van één van je helden of heldinnen het veld op te lopen? Of heb je altijd al een doelpunt willen maken in een echt voetbalstadion? Dan is de Jonge Leeuwen fanclub het mooiste Kerstcadeau dat je kunt krijgen.
Lees verder

Dennis Bergkamp, grossier in onverwachte kunstwerken
Dennis Bergkamp heeft een standbeeld gekregen op de KNVB Campus. In brons gegoten staat de 79-voudig international tussen andere iconen van het Nederlands voetbal als Johan Cruijff, Willem van Hanegem, Johan Neeskens en Rinus Michels. Het standbeeld werd woensdagmorgen onthuld.
Lees verder