Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 december 2017

Ons Oranje! Oranjevrouwen zijn klaar voor het Sportgala

Oranjevrouwen zijn klaar voor het Sportgala
De Oranjevrouwen hopen vanavond, dinsdag 19 december, uitgeroepen te worden tot Sportploeg van het jaar tijdens het NOC*NSF Sportgala. Maar moeten ze het podium op, dan kan dat natuurlijk niet in trainingspak.
Lees verder

Bondscoach Wiegman verlengt bij OranjeLeeuwinnen
De KNVB heeft het contract van Sarina Wiegman opengebroken en met een jaar verlengd. De 48-jarige bondscoach blijft in ieder geval tot en met de Olympische Spelen van 2020 in Tokio verbonden aan het Nederlands vrouwenelftal. De huidige verbintenis van Wiegman met de KNVB liep tot medio 2019.
Lees verder

Oranjevrouwen verkozen tot Sportploeg van het Jaar
Het kan niet op voor de OranjeLeeuwinnen dit jaar! Na de EK-titel in eigen land zijn ze vanavond, dinsdag 19 december, ook verkozen tot Sportploeg van het Jaar. Bij het NOS | NOC*NSF Sportgala in de RAI in Amsterdam kregen de Leeuwinnen de voorkeur boven de hockeymannen en de shorttrack aflossingsploeg (mannen).
Lees verder