Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 5 december 2017

Ons Oranje! Weer remise zaalteam tegen Roemenië: 1-1

Weer remise zaalteam tegen Roemenië: 1-1
Het Nederlands zaalvoetbalteam kan met een goed gevoel terugkijken op de dubbele interland met Roemenië. In een sfeervolle ambiance in het Sportcampus Zuiderpark in Den Haag werd de EK-deelnemer op 1-1 gehouden.
Lees verder

Blog Art Langeler: Leerzame trip met Onder 16
Wekelijks schrijft KNVB-coach Art Langeler een blog op OnsOranje. Deze week schrijft hij over zijn belevenissen bij Oranje onder 16, dat de afgelopen week in Florida was om een vierlandentoernooi te spelen.
Lees verder

Max Tjaden tevreden: 'Doelstelling volledig gehaald'
Zaalvoetbalbondscoach Max Tjaden blikt tevreden terug op de dubbele ontmoeting met EK-ganger Roemenië, afgelopen zondag en maandag. Beide wedstrijden eindigden in een gelijkspel (2-2 en 1-1). "Het was onze doelstelling om te laten zien dat we meekunnen op dit niveau. Dat is volledig gelukt."
Lees verder