Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 19 december 2017

VBNGBk: Belasting op vermogen in België en Nederland

Belasting op vermogen in België en Nederland
Enkele jaren gelden schreef ik het artikel 'Vergelijking vermogensbelasting Nederland-België' waarin ik heel overzichtelijk uiteen kon zetten dat bij een rendement van 4,8 procent en lager, je minder belasting in België betaalde dan op dat moment in Nederland. Sindsdien hebben beide regeringen niet stilgezeten. Nederland Waar het systeem in Nederland tot voor kort bestond uit […]
Lees verder

Behandeling van het Nederlands overheidspensioen door de Duitse fiscus
Een wat overschaduwd aspect van het nieuwe belastingverdrag met Duitsland is de behandeling van inwoners van Duitsland met een Nederlands overheidspensioen. In weerwil van de titel van dit artikel is er niet echt een "Duitse fiscus". Belastingaangiftes worden behandeld door plaatselijke belastingkantoren, die vrij autonoom zijn in het interpreteren van de regels. Dit leidt tot […]
Lees verder

Agreement reached with EU providing certainty of your rights
I'm proud that so many EU citizens like yourself have built your lives in the UK and made it your home. We value your contribution which is why the Government put safeguarding your rights as the first priority in the Brexit negotiations. I am absolutely delighted that we have now reached an agreement with the […]
Lees verder