Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 11 december 2017

Verjaardag van de Prinses van Oranje

Verjaardag van de Prinses van Oranje
Hare Koninklijke Hoogheid de Prinses van Oranje viert op 7 december 2017 haar veertiende verjaardag.
Lees verder

Koningin Máxima opent vernieuwde Musis 'huis voor muziek' in Arnhem
Hare Majesteit Koningin Máxima opent vrijdagmiddag 12 januari 2018 het vernieuwde Musis in Arnhem. De historische 'Muzenzaal' is geheel gerenoveerd en verbonden met de in mei opgeleverde Parkzaal. Musis is daarmee een multifunctioneel 'huis voor muziek' van Arnhem en de regio en tevens thuisbasis van Het Gelders Orkest.
Lees verder

Koning bij sluitingsceremonie Joegoslaviëtribunaal
Zijne Majesteit de Koning woont donderdagmiddag 21 december in de Ridderzaal in Den Haag de sluitingsceremonie bij van het Joegoslaviëtribunaal (The International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia, ICTY). Tijdens de ceremonie houden onder meer secretaris-generaal Guterres van de Verenigde Naties en minister Zijlstra van Buitenlandse Zaken toespraken.
Lees verder