vrijdag 1 december 2017

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Groningen

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Groningen
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf...
Lees verder

Workshop: Intellectueel eigendom-strategie voor mkb, Zwolle
Waarde creëren met technische innovaties. Is uw bedrijf regelmatig met technische innovatieprocessen bezig? Met intellectueel eigendom (IE) kunt u geld verdienen, maar ook tijd en geld besparen. Om hiervan optimaal gebruik te maken, is het uitwerken van een IE-strategie voor uw bedrijf...
Lees verder

Toewijzing certificaten uitvoer zuivel naar Dominicaanse Republiek
Nieuwsbericht 17.107 - De Europese Commissie heeft vandaag de toewijzing gepubliceerd voor uitvoercertificaten voor melkpoeder naar de Dominicaanse Republiek.
Lees verder

Informatiemiddag Horizon2020 Veilige, schone en efficiënte energie
Wilt u meer weten over het nieuwe werkprogramma van Horizon2020? Of meer weten over de opvolger van Horizon 2020? Kom dan naar de informatiemiddag Veilige, schone en efficiënte energie (Secure, Clean and Efficient Energy). U komt ook meer te weten over hoe het kaderprogramma en het werkprogramma...
Lees verder

Octrooiblog: Nieuwste wapen in strijd tegen plastic soep is stokoud
In juni 2017 peddelde hij de Rijn af, op een sup-board van gerecyclede plastic flessen en doppen. En nu gooit hij een stokoud juridisch middel in de strijd tegen waterverontreiniging door plastic.
Lees verder