Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 15 januari 2018

Brexit-bedrijfsleven seminar

Brexit-bedrijfsleven seminar
2018 wordt een cruciaal jaar als het gaat om de Brexit. 'Hope for the best, prepare for the worst' is daarbij het motto. U doet er goed aan om u voor te bereiden op de gevolgen. Kom daarom naar het Brexit-bedrijfsleven seminar op 26 januari 2018. Tijdens het seminar krijgt u een beter beeld over de...
Lees verder

Toewijzingen en schorsing diverse invoercontingenten in de sector granen
Nieuwsbericht 18.003 - Voor een aantal invoercontingenten in de sector granen is in de week van 2 tot en met 5 januari 2018 (uiterlijk om 13.00 uur) meer aangevraagd dan er beschikbaar is.
Lees verder

Innovatiemissie Cybersecurity, RSA Conference, San Francisco
Bent u actief op het gebied van cybersecurity én heeft u interesse om de mogelijkheden voor u en uw bedrijf in de Verenigde Staten te verkennen? Ga dan mee met een innovatiemissie naar Californië in het kader van de RSA expo en conferentie die daar plaatsvindt. De laatste jaren zetten de VS vol in...
Lees verder

Octrooiblog: Patent op plasticscheidingstechnieken
Help! Waar moeten we met ons plastic bedrijfsafval naartoe? De verbrandingsoven in, nu China het sinds 1 januari niet meer wil hebben?
Lees verder

Matchmakingevent TUS Expo en RoboBusiness Europe 2018
Bent u als ondernemer of onderzoeker op zoek naar internationale zakenpartners? En partners voor (technologische) samenwerking of onderzoek uit de onbemande systemensector en internationale robotindustrie? Ontmoet ze bij het matchmakingevent tijdens TUS Expo en RoboBusiness Europe 2018. In vooraf...
Lees verder