Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 19 januari 2018

Holland Paviljoen op de Caspian Agro 2018

Holland Paviljoen op de Caspian Agro 2018
Bent u ondernemer in de agrarische sector? Van 16 tot en met 18 mei 2018 vindt in Bakoe, Azerbeidzjan, de grote internationale landbouwbeurs Caspian Agro plaats. Ga mee en neem deel aan het Holland Paviljoen, georganiseerd door de ambassade. Tijdens de beurs ontmoet u producenten, dienstverleners,...
Lees verder

Seminar Doing agro-business in Pakistan
Nederlandse agro-bedrijven hebben een uitstekende naam in Pakistan. Wilt u meer weten over kansen voor zakendoen in Pakistan? Bezoek dan op 6 februari 2018 het seminar 'Doing agro-business in the Punjab province of Pakistan'. Verschillende Nederlandse bedrijven in de agrosector hebben zich de...
Lees verder

Informatiebijeenkomst Challenge Verpleeghuizen van de Toekomst
Informatiebijeenkomst over de challenge 'Verpleeghuizen van de toekomst' van het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).
Lees verder

Seminar duurzame energie Peru
Bent u actief op het gebied van duurzame energie? Peru biedt kansen voor Nederlandse bedrijven. Kom op 6 februari 2018 naar het 'Seminar duurzame energie Peru' en laat u bijpraten.Duurzame energiemarkt Consultancybureau Enertek Global heeft in opdracht van de Nederlandse ambassade de duurzame...
Lees verder

Interessepeiling conferentie Koeweit over wederopbouw Irak
De Kamer van Koophandel van Koeweit organiseert in februari een donorconferentie voor de wederopbouw van Irak.
Lees verder