Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 17 januari 2018

Koning bezoekt buurtinitiatieven in Schalkwijk in Haarlem

Koning bezoekt buurtinitiatieven in Schalkwijk in Haarlem
Zijne Majesteit de Koning bracht vanmiddag op uitnodiging van burgemeester Jos Wienen een werkbezoek aan diverse buurtinitiatieven in Schalkwijk in Haarlem. De Koning bezocht achtereenvolgens wijkcentra De Ringvaart en De Kleine Ringvaart en jongereninitiatief TripleThreaT. Hij sprak daar met betrokken bewoners, professionals en initiatiefnemers over de vraag in hoeverre zij zich thuis voelen in hun wijk en over het belang van ontmoetingsplekken voor de samenhang in de buurt.
Lees verder

Bezoekt u Nederland? Bekijk dan hier de aanbiedingen & ticket deals!