donderdag 18 januari 2018

Matchmaking tijdens Synergi2018

Matchmaking tijdens Synergi2018
Bent u ondernemer op het gebied van energie, metallurgie en industrial engineering? Kom dan op 8 maart naar het matchmaking-event dat Enterprise Europe Network organiseert tijdens Synergi2018. Europa heeft de meest geavanceerde nucleaire onderzoeksinstituten op het gebied van stralinggerelateerd...
Lees verder

Europese subsidie voor promotieprogramma's COV en SpiritsNL
De Centrale Organisatie voor de Vleessector (COV) en SpiritsNL krijgen subsidie van de Europese Commissie voor programma's ter promotie van hun producten.
Lees verder

Seminar: ontwikkelingen varkenshouderij Afrikaanse Varkenspest in Polen
Bent u agrarisch ondernemer en heeft u interesse in de varkenshouderij in Polen? Kom dan naar het seminar over ontwikkelingen in deze sector op 27 februari 2018 in Hegelsom. Tijdens het seminar krijgt u inzicht in de sterktes en zwaktes van de Poolse varkenshouderij. Een professor van het...
Lees verder

Eurostars infomiddag Internationale financiering voor het mkb Den Haag
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe projecten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met partners uit andere landen? Kom dan naar de Op Weg Naar Huis bijeenkomst. Tijdens de bijeenkomst krijgt u de mogelijkheid meer te weten te komen over het Eurostarsprogramma....
Lees verder

Eurostars infomiddag Internationale financiering voor het mkb Utrecht
Bent u bezig met het ontwikkelen van technologie voor nieuwe projecten, processen of diensten? Werkt u daarbij samen met partners uit andere landen? Kom dan naar de Op Weg Naar Huis bijeenkomst. Tijdens de bijeenkomst krijgt u de mogelijkheid meer te weten te komen over het Eurostarsprogramma....
Lees verder