Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 18 januari 2018

Mexico: nieuwjaarsborrel! 

 

Op 19 januari houdt de NVMexico haar traditionele nieuwjaarsborrel ten huize van Annedien Plantenga en Marc Verschuur. U kunt zich inschrijven via de website of per mail aan info@nvmexico. com zodat we genoeg drank en hapjes in huis halen!

 

We zijn welkom van 18.00 tot 22.00 uur in Fernando Montes de Oca 99, la Condesa. De entreeprijs van 200 peso kunt u bij de ingang betalen. Parkeergelegenheid is op Pachuca 100.

 

We hopen vele oude bekenden weer te zien en nieuwe gezichten te mogen verwelkomen. Tijdens de borrel zal een korte toelichting gegeven worden op de geplande activiteiten in de eerste helft van het nieuwe jaar.

 

Tot dan!