Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

maandag 1 januari 2018

Ons Oranje! December 2017: Leeuwinnen bondsridder en Sportploeg van het Jaar

December 2017: Leeuwinnen bondsridder en Sportploeg van het Jaar
Nog een paar dagen en 2017 ligt achter ons. Een memorabel jaar, denk alleen maar aan de historische Europese titel van de OranjeLeeuwinnen. Maar wat gebeurde er nog meer? We blikken tot en met 31 december terug. Vandaag: december.
Lees verder

Het jaar in cijfers: Miedema topscorer en meeste minuten
Op de laatste dag van het jaar blikken we terug op de prestaties van alle vertegenwoordigende teams, aan de hand van cijfers. Van alle internationals heeft Vivianne Miedema de meest indrukwekkende statistieken.
Lees verder

Ex-internationals met De Boer en Van Hooijdonk
Ronald de Boer en Pierre van Hooijdonk strijden zaterdag 6 januari met de Ex-internationals tegen Koninklijke HFC, in de jaarlijkse traditionele nieuwjaarswedstrijd.
Lees verder