zaterdag 20 januari 2018

Ons Oranje! Nederlands elftal zakt een plaats op FIFA-ranglijst

Nederlands elftal zakt een plaats op FIFA-ranglijst
Het Nederlands elftal is één plaats gezakt op de wereldranglijst van de FIFA, die vandaag, donderdag 18 januari, gepubliceerd werd. Zonder zelf te voetballen zakte Oranje van plek twintig naar plek 21.
Lees verder

Blog Art Langeler: 'Zin in 2018'
We zijn 2018 goed begonnen en hebben er zin in. Het komende half jaar wordt een interessante en belangrijke voor de 'voetbal-kant' van de KNVB. Voetbalkant? De KNVB is toch alleen maar voetbal? Die gedachte had ik ook toen ik op 1 juli begon, maar dat is niet zo.
Lees verder

Vrouwen O19 maakt indruk tegen China ondanks verlies
Vrouwen onder 19 jaar speelde vrijdag bij het Portugal Tournament tegen China een prima wedstrijd, maar ging desondanks met 0-1 onderuit. "We zijn zeer tevreden. De meiden hebben ons positief verrast", aldus KNVB-coach Jessica Torny in Stadium Vila Real De Santo Antonio in Portugal.
Lees verder