Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zondag 21 januari 2018

Ons Oranje! Onder lat zit het wel goed bij de Oranjevrouwen

Onder lat zit het wel goed bij de Oranjevrouwen
Nu Angela Christ is gestopt, is er plek voor een nieuwe keeper in de selectie van de Oranjevrouwen. Twee talenten kloppen op de deur. Lize Kop en Jennifer Vreugdenhil. Nummer één Sari van Veenendaal stelt ze voor.
Lees verder

Spanje roept ongeslagen reeks Oranjevrouwen halt toe
Voor het eerst sinds 9 juni hebben de OranjeLeeuwinnen een wedstrijd verloren. In het oefenduel met Spanje verloor het team met 2-0. Daarmee kwam de ongeslagen reeks van twaalf duels ten einde.
Lees verder

Knappe zege Vrouwen onder 19 op Engeland
Vrouwen onder 19 heeft het Portugal Tournament zondagmiddag afgesloten met een prima 1-0 overwinning op Engeland. "Een terechte overwinning na een zeer geslaagde week", vond KVNB-coach Jessica Torny in Stadium Vila Real De Santo Antonio in Portugal.
Lees verder