Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 10 januari 2018

Stemmen bij het raadgevend referendum als u in Malta woont

Stemmen bij het raadgevend referendum als u in Malta woont
Op 1 april 2017 is de Kieswet veranderd. Vanaf nu is het eenvoudiger om u als kiezer in het buitenland te registreren: u hoeft zich nog maar één keer 'permanent' te registreren via een webformulier. Dit formulier stuurt u daarna met een kopie van uw paspoort of identiteitsbewijs naar de gemeente Den Haag terug.
Lees verder

Nederlanders kunnen vanaf nu met een e-visum naar Vietnam
Goed nieuws voor Nederlandse reizigers naar Vietnam: houders van een Nederlands paspoort kunnen vanaf nu online een e-visum aanvragen voor Vietnam.
Lees verder

Economische nieuwsbrief, Januari 2018
Deze maand o.a.: - DRC: will 2018 be a tumultuous year?; - Feasibility studies and demonstration projects in DRC to qualify for subsidy; - Female entrepreneurs create the Influential Women Fund; - Congo-Brazzaville lifts import ban on eggs from Dutch origin; - Study on 'the missing middle' in the francophone West Africa region.
Lees verder

Waarschuwing Vietnamese Ambassade in Den Haag over "visa on arrival"
Reist u naar Vietnam? Let goed op hoe u een visum aanvraagt.
Lees verder

Economic Update Slovenia januari 2018
Ieder kwartaal publiceert de Nederlandse Ambassade in Ljubljana een (Engels) overzicht van haar belangrijkste economische activiteiten in de 'Economic Update'. Wilt u de Economic Update ontvangen in uw inbox? Meld u dan aan op lju@minbuza.nl
Lees verder