Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

zaterdag 6 januari 2018

Thailand: Koffieochtend, Voetbal, Computerclub


NIEUWSBRIEF NR: 19DATUM: 4 januari 2018

NVT Koffieochtend

NVT-Koffieochtend

Aanstaande maandag 15 januari houdt de NVT een koffieochtend. We hebben de chargé d'affaires van de ambassade weer bereid gevonden de prachtige residentie daartoe ter beschikking te stellen.

Als onderwerp is gekozen "De werking van ons brein". Een van onze leden, de neurochirurg Dr Dick Zeilstra, zal in vogelvlucht laten zien hoe het brein in elkaar zit, waar de diverse functies zich bevinden en hoe het geheel werkt.

Meld u snel aan bij opgeven want de tijd is kort tot de uiterste datum van donderdag 11 januari.

Details:NVT Koffieochtend
Tijd:2018-01-15 10:00-12:00
Plaats:Residentie ambassadeur
Adres:106 Wireless Road
BTS:Phloen Chit, uitgang 5


Voetbalmatch Nederland-België

Voetbalwedstrijd

4 Februari is het eindelijk zover. The game of the year: BCT (Belgian Club of Thailand)-NVT.

Omringd met barbecue en spiritualiën.

We hopen een jongerenwedstrijd in het voor­programma te doen, maar dat kan alleen als er meer animo voor is. Aanmelden (zeker van kinderen) kan nog steeds hier.

Later volgen meer details.

Details:Voetbalmatch Nederland-België
Tijd:2018-02-04 14:00-19:00
Plaats:Polo Football Park
Adres:Soi Polo, Wireless Road, Lumphini
BTS:Phloen Chit, uitgang 5
MRT:Lumphini


NVT IT/computerclub

IT/computerclub

De oprichting van de eerste NVT club is een feit: de NVT IT/computerclub, geleid door Les Huysmans.

Aanmelden voor deze club is kosteloos en kan bij onze secretaris.

Alle bijeenkomsten zullen plaatsvinden in de Sportsman in Sukhumvit Soi 13 (5 min lopen vanaf BTS Nana/MRT Sukhumvit).

Alvorens de volgende bijeenkomst te regelen is het handig te weten welke kleine en grote problemen de deelnemers hebben met de computer/smartphone. Als we er een paar bij elkaar hebben kunnen we daar dan een gezellige en leerzame avond van maken. Stuur jullie voorstellen op, met een beetje uitleg, en indien mogelijk wat extra info, bvb wat wil je bereiken/doen, wanneer gaat het mis, wat gaat er mis, gebruik je Windows of iOS of Android (en welke versie), gebeurt het altijd, enzovoort. Geen probleem als je niet alle uitleg weet, we lossen het wel op, maar gewoonlijk hoe meer info, hoe sneller de oplossing.

Hopelijk kan onze volgende bijeenkomst nog deze maand gebeuren.


Hollandse Nieuwe

In de afgelopen maand hebben we de volgende nieuwe NVT leden mogen verwelkomen:

Brad Demol, Hans Draaisma, Anna Draaisma, Robin Gravesteijn, Rakhat Gravesteijn, Marat Gravesteijn, Lucas Gravesteijn, Ariane Gravesteijn, Martijn Schouten, Camiel Schouten, Lucas Schouten en Steyn Schouten.


Mededelingen

Op 19 januari zal er een opening zijn van kunstenaar Peter Klashorst's werk in de Rebel Art Space. Hierbij zal er vanaf 20:30 uur een klein concert worden gehouden door de band Soviet Sex met als lead zangeres Ellen Ten Damme. Iedereen is welkom en de toegang is gratis. Een tweede optreden wordt gepland op 20 januari, maar de locatie daarvan is nog niet bekend.