Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 19 januari 2018

VBNGBk: Het VBNGB Bestuur vraagt aandacht aan de Commissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid

Het VBNGB Bestuur vraagt aandacht aan de Commissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Het bestuur schreef de volgende brief aan de Vaste Commissie SoZaWe. Aan de leden van de Commissie Sociale Zaken en Werkgelegenheid van de Tweede Kamer, Datum: 27 november 2017, Geachte Leden van de Commissie, Op 25 oktober 2017 ontving u van de (voormalige) minister van SZW Brief Nr. 459 Den Haag, 25 oktober 2017, 21 […]
Lees verder

Stelling voor de maand januari 2018
Reisverzekeringen met werelddekking zouden tegen dezelfde voorwaarden als voor vergelijkbare gepensioneerden in de pensioenstaat aan verdragsgerechtigde gepensioneerden moeten worden aangeboden. Stem op de site, of geef uw mening in het reactieveld hieronder. De VBNGB heeft de situatie van de zgn. werelddekking een paar keer aangekaart, zoals uit de volgende berichten moge blijken. U leest daar […]
Lees verder

Britten in Nederland claimen EU-burgerschap
'Brexpats' claimen EU-burgerschap: 'Hoe kon ik hierop voorbereid zijn? Vertegenwoordiger Nick Nugent heeft een Brits paspoort, maar woont al tien jaar in Nederland. "Ik voel me Brit, maar ook Europeaan. Ik ben blij dat ik in Europa vrij kan reizen, en dat ik hier kan werken zonder veel beperkingen." Het verliezen van die rechten vindt […]
Lees verder