Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 20 februari 2018

Enquête Nederlands paspoort verlengen in het buitenland

De NIHB heeft een enquête opgezet om het gevoel van vele Nederlanders in het buitenland over de kosten en moeite die het verlengen van een paspoort neemt, uit te drukken in statistieken.

Aan Nederlanders in het buitenland wordt dan ook gevraagd om 5 minuten te nemen om de enquête de NIHB in te vullen. Dit kan anoniem gedaan worden. Met deze data zal het onderwerp van Paspoort verlengen in het buitenland nogmaals onder de aandacht worden gebracht.

De gegevens zullen mede ter ondersteuning dienen om dit onderwerp nogmaals onder de aandacht te brengen. Het invullen van de NIHB-enquête kost niet meer dan 5 minuten van uw tijd. De NIHB-enquête kan geheel anoniem worden ingevuld.