Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 28 februari 2018

EUROPEAN REINTEGRATION NETWORK (ERIN) SPECIFIC ACTION PROGRAM: UPCOMING TENDER Pre-Notification

EUROPEAN REINTEGRATION NETWORK (ERIN) SPECIFIC ACTION PROGRAM: UPCOMING TENDER Pre-Notification
Lees verder

Closure Notice- Friday, 09 March, 2018
Lees verder

BVN Frequency 12076
Problemen met de ontvangst van BVN TV and VRT Radio 1 in Noord-, Midden- en Zuid-Amerika (inclusief Caribisch gebied en Suriname). De nieuwe frequentie 12089 die onlangs is gecommuniceerd, blijkt per 21 februari jl. niet meer beschikbaar te zijn voor BVN. Vooralsnog zijn de TV-zender BVN en Radio 1 (VRT) op de oude (vorige) frequentie 12076 te ontvangen. We verzoeken u om de vorige frequentie weer in te stellen; mogelijk staat deze nog in uw ontvanger: Satellite:            Eutelsat 113 West A...
Lees verder

Statement of the Netherlands Embassy in Slovakia
Statement of the Netherlands Embassy in Slovakia on the murder of a journalist Ján Kuciak and his fiancé Martina Kušnírová
Lees verder

Consulate Closed 1 March
The Consulate is closed on Thursday, 1 March 2018.
Lees verder