woensdag 14 februari 2018

Handelsmissie naar China met minister-president Mark Rutte en ministers Sigrid Kaag, Carola Schouten, Bruno Bruins en...

Handelsmissie naar China met minister-president Mark Rutte en ministers Sigrid Kaag, Carola Schouten, Bruno Bruins en staatssecretaris Stientje van Veldhoven
Wilt u zakendoen in China? Ga dan van 8 tot en met 13 april 2018 mee met de handelsmissie naar China in aanwezigheid van minister-president Mark Rutte, minister voor Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking Sigrid Kaag, minister van Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit Carola Schouten,...
Lees verder

3 multifunctionele bouwhekken binnenkort getest
De 3 winnende innovatieve ideeën voor de SBIR-competitie functionele barrières ('funbars') zijn bekend.
Lees verder

Octrooiblog: Nederland op koers voor gouden ski-plak
Klaar voor de start? Nee, niet voor de winterspelen in Pyeongchang, maar voor die van 2022 in Peking! Want daar kunnen we hoge ogen gooien. Op skigebied welteverstaan. We leggen het even uit.
Lees verder

Matchmaking tijdens Maakindustrie ESEF
Wilt u uw internationale netwerk uitbreiden en potentiële zakenpartners in de maakindustrie ontmoeten? En wilt u kennismaken met interessante deelnemers in sessies van 30 minuten? Kom dan naar de matchmakingevenementen tijdens de ESEF van 20 tot en met 23 maart 2018.
Lees verder

Bijeenkomst over secure societies in Horizon 2020
Bent u actief in de veiligheidssector voor crisismanagement, criminaliteitsbestrijding, grensbewaking of cyber security? Onderzoek dan wat de mogelijkheden zijn van het thema secure societies in Horizon 2020. Op onze informatiebijeenkomst hoort u hoe u een goed Horizon 2020 voorstel schrijft en...
Lees verder