Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

woensdag 28 februari 2018

Interessepeiling Holland Paviljoen op Seanergy/ICOE 2018

Interessepeiling Holland Paviljoen op Seanergy/ICOE 2018
Bent u actief op het gebied van offshore duurzame energie en heeft u interesse in Frankrijk? Dan is de Seanergy/ICOE 2018 in Cherbourg niet te missen. Bij voldoende belangstelling organiseert de Nederlandse Ambassade in Parijs, samen met het Netherlands Business Support Office (NBSO) Nantes een...
Lees verder

Digitaal aanvragen invoercertificaten van start
Nieuwsbericht 18.017 - Vanaf 1 maart 2018  kunt u voor enkele tariefcontingenten digitaal (collectief of individueel) een aanvraag indienen voor een invoercertificaat.
Lees verder

Vind uw partner tijdens Successful R&I in Europe
Wilt u deelnemen aan het Horizon 2020-programma van de Europese Commissie? Zoekt u een partner voor uw projectidee? Kom dan op 15 en 16 maart naar de conferentie 'Successful Research & Innovation in Europe' in Düsseldorf. Dit jaarlijkse netwerkevenement vindt voor de negende keer plaats en...
Lees verder

Deel uw mening over internationaal ondernemen met de overheid
Doet u internationaal zaken? Wilt u meedenken over het regeringsbeleid op het gebied van internationale handel en ontwikkelingssamenwerking?
Lees verder

Business seminar voor renovatie VN-hoofdkwartier Genève
Bent u actief in de bouw? En heeft u interesse om mee te werken aan de renovatie van het hoofdkwartier van de Verenigde Naties in Genève? Kom dan op 20 maart naar het Business Seminar bij de VN in Genève. Eind 2019 start men met een grootschalige renovatie en een deel nieuwbouw van het...
Lees verder