donderdag 15 februari 2018

Interessepeiling Holland Paviljoen tijdens HGH-beurs in Mumbai

Interessepeiling Holland Paviljoen tijdens HGH-beurs in Mumbai
Bent u actief op het gebied van woninginrichting ('home decor') en heeft u interesse in de Indiase markt? Kom dan van 3 tot en met 5 juli 2018 naar de HGH-vakbeurs in Mumbai. Bij voldoende belangstelling organiseert het consultaat-generaal in Mumbai een Holland Paviljoen waar u uw organisatie kunt...
Lees verder

Zakendoen met de Verenigde Naties tijdens EUPF
Wilt u zakendoen met de Verenigde Naties (VN)? Kom dan op 9 en 10 april 2018 naar het European Union Procurement Forum (EUPF) in New York. Dit forum is hét jaarlijkse evenement over aanbestedingsopdrachten bij de VN. Op dit forum kunnen bedrijven die geïnteresseerd zijn in opdrachten bij de VN in...
Lees verder

Matchmaking tijdens Laval Virtual
Bent u actief op het gebied van virtual reality en benieuwd naar de nieuwste ontwikkelingen in uw vakgebied? Kom dan van 4 tot en met 8 april 2018 naar de Laval Virtual, de meest prominente vakbeurs in Europa voor alles wat met virtual reality te maken heeft. Laval Virtual vindt plaats in de stad...
Lees verder

Turkije wil geothermale bronnen beter benutten
Turkije is in Europa het land met de grootste geothermale bronnen. 20% van de bronnen is momenteel in gebruik. De provincie Izmir is op zoek naar mogelijkheden om deze bronnen beter te benutten.
Lees verder

Interessepeiling Italiaanse aerospace en luchtvaartindustrie
De Italiaanse aerospace-industrie zoekt internationale partners voor de afzet van technologisch hoogwaardige producten en het managen van complexe opdrachten.
Lees verder