Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

dinsdag 27 februari 2018

Invoer zuivelproducten vanuit IJsland

Invoer zuivelproducten vanuit IJsland
Nieuwsbericht 18.016 - De tariefcontingenten waarbinnen u bepaalde zuivelproducten uit IJsland met een 0 recht kunt invoeren in de Europese Unie wijzigen.
Lees verder

Aanvragen invoercertificaten rundersector maart 2018
Nieuwsbericht 18.015 - In maart 2018 kunt u weer aanvragen voor invoercertificaten indienen voor diverse runderregelingen.
Lees verder

Internationale matchmaking tijdens Windforce 2018 conferentie
Bent u opzoek naar potentiele internationale samenwerkingspartners op het gebied van offshore wind energy? Enterprise Europe Network (EEN) organiseert op 15 mei 2018 een internationaal matchmakingevent tijdens WINDFORCE 2018 in Bremerhaven Duitsland. Deze matchmaking biedt ondernemers en...
Lees verder

Informatieavond Slim aan de slag met de toekomst van uw bedrijf
Ziet u de toekomst van uw bedrijf al voor zich? Succesvolle ondernemers en experts helpen u tijdens deze informatieavond om zelf de toekomst vorm te geven. U gaat actief aan de slag met eigen ideeën, test direct uw vaardigheden en krijgt inzicht in nieuwe businessmodellen, duurzaamheid, doorgroei...
Lees verder

Holland Paviljoen op AquaTherm en WorldBuild Kiev
Bent u actief in de water- of bouwsector? En heeft u interesse in zakendoen in Oekraïne? Ga dan 15 tot en met 18 mei mee naar de 20ste internationale beurs – AquaTherm en WorldBuild. Neem deel aan het Holland Paviljoen en zet zo uw organisatie op de Oekraïense kaart.
Lees verder