Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

vrijdag 2 februari 2018

Maandelijkse borrelavond, donderdag 8 februari

Beste aspirant-leden,

Op donderdag 8 februari is er weer een maandelijkse borrelavond van 20:00 tot 23:30 uur.

Heb je Facebook, laat dan graag via https://www.facebook.com/events/1389946881133121/ even weten als je van plan bent om te komen.

De borrel wordt vooraf gegaan door een stamppot buffet! Inschrijven daarvoor kan nog tot en met 2 februari via deze link https://goo.gl/forms/wx544qwt6tn1auCE2 . We hebben maximaal plaats voor 50 personen, dus wees er snel bij. Leden hebben voorrang op niet-leden en verder is het 'wie het eerst komt, die het eerst maalt'). De kosten zijn 100 NOK p/p voor leden (maximaal twee personen krijgen korting per lidmaatschap) en 200 NOK p/p voor niet-leden en kan alleen contant of met Vipps betaald worden bij binnenkomst.

We kijken er weer naar uit om lekker bij te kletsen en we zien jullie graag tijdens het stamppotbuffet en/of bij de borrel.

​Welkom!

Vriendelijke groeten,
Bestuur Nederlandse Club Oslo