Een leuk verhaal, nieuws of activiteit? Mail het naar redactie at denederlandsevereniging .nl

donderdag 1 februari 2018

NVT Nieuws 22: Voetbal

Layout niet goed? Klik hier om deze nieuwsbrief in uw reguliere webbrowser te bekijken.

NIEUWSBRIEF NR: 22DATUM: 1 februari 2018

Voetbal Nederland-België

Voetbalwedstrijd

Aanstaande zondag eindelijk de lang­verwachte voetbalmatch Nederland-België, met wedstrijden voor volwassenen en voor jeugd, gevolgd door een uitgebreide BBQ.

Laatste kans: er zijn nog steeds spelers nodig voor de jeugdwedstrijd. Meld uw kinderen (naam en leeftijd) dus alsnog snel aan.

In verband met de catering dienen boven­dien ook alle supporters vooraf aangemeld te worden. Aanmelden kan bij:
voetbal@nvtbangkok.org.

Programma

  • 14:30 melden van alle spelers (jeugd en volwassenen)
  • 15:00-15:30 eerste helft volwassenen
  • 15:30-16:30 jeugdwedstrijd
  • 16:30-17:00 tweede helft volwassenen

Details:Voetbalmatch Nederland-België
Tijd:2018-02-04 14:30-19:00
Plaats:Polo Football Park
Adres:Soi Polo, Wireless Road, Lumphini
BTS:Phloen Chit, uitgang 5
MRT:Lumphini

Gratis BBQ

De BBQ start tijdens de wedstrijden en loopt van 16:00-19:00 uur. Dankzij onze gulle sponsor B-Quik, die overigens ook de oranje shirts voor alle volwassen spelers levert (de jeugd graag een eigen oranje shirt mee­nemen), mogen we de BBQ aan leden van de NVT en BCT gratis aanbieden. Niet-leden betalen slechts 500 baht. Ter controle van lidmaatschap graag uw lidmaatschapskaart meenemen.

Alle dranken zijn voor eigen rekening en ter plekke te verkrijgen.

  • Water: 10 baht
  • Softdrinks: 10-30 baht
  • Bieren: Stella 50 baht, Hoegaarden, Duvel, Leffe 100 baht

BBQ

Voetbal sponsors


Franc Woldhek definitief naar Nederland

Op woensdag 24 januari werd door een groep vrienden uit met name ook de NVT "afscheid" genomen van Franc Woldhek die op 5 december nog door 300 enthousiaste bezoekers werd omringd in de tuin van de residentie.

Hij is inmiddels in Nederland gearriveerd en meldt dat de kou hem zeer slecht bevalt. Hij gaat zich concentreren op behaaglijk wonen in het oude vaderland. Ernaar gevraagd beloofde hij op tijd de boot terug te nemen om van Franc weer even Klaas te worden.

Velen zullen er weer naar uitzien.

Afscheid Franc Woldhek


De NVT publiceert haar activiteiten ook op de Website, Facebook en YouTube.


Mede mogelijk gemaakt door onze hoofdsponsors:

PlatinaGold
B-QuikMazarsKIS

Dit is een nieuwsbrief van de Nederlandse Vereniging Thailand. U ontvangt deze nieuwsbrief omdat u wel eens contact heeft gehad met de NVT. Deze wordt telkens aan leden, maar soms ook aan een wijdere kring verstuurd. Als u geen prijs stelt op volgende edities, stuur dan een lege e-mail via deze knop, of antwoord op deze mail met als boodschap "Stop Nieuwsbrief NVT".